2010-cu ildə müsabiqələrin nəticələrinə əsasən ARDNŞ-də işlə təmin olunanlar

 

S/n
Soyadı, adı, atasının adı
ATM-in adı
İxtisas
Bitirdiyi kurs
İş yeri
Qeydlər
1
Axundzadə Qorqud Tahir o.
ADNA
Neft və qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı
4
"Azneft" İB
2
Cabbarov Fərxan Nizami o.
ADNA
Neft və qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı
M-1
"Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu
Natamam ştat ilə
3
Cəfərli Seyran İntiqam o.
ADNA
Fiziki quğuların elektrotexnikası və avtomatikası
4
İT və Rabitə İdarəsi
4
Əfəndiyeva Nurlanə Akif q.
BDU
Neft kimyası
M-2
"Azərneftyağ" NEZ
5
Əliyeva Şəms Füzuli q.
ADNA
Neft və qaz emalı texnologiyası
M-1
H.Əliyev ad. BNEZ
Qiyabi təhsil alır
6
Eyvazov Elçin Ələddin o.
ADNA
Dəniz neft qaz-qurğuları
M-1
"Azneft" İB
Qiyabi təhsil alır
7
Həsənov Eyvaz Məzahir o
ADNA
Neft və qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı
M-1
"Azneft" İB
Qiyabi təhsil alır
8
Hüseynov Aqil Nizami o.
ADNA
Sənaye istilik energetikası
M-2
"Azneft" İB
9
Xəlilov Rüfət Səadət o.
ADNA
Kimya-texnologiya
4
"Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu
 
10
İmaməliyev Sərkar Ənvər o.
BDU
Mexanika
M-1
"Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu
Natamam ştat ilə
11
Kərimov Məhərrəm İsa o.
ADNA
İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
M-2
"Azneft" İB
12
Məmmədov İsaq Məm-mədəmin o.
ADNA
Neft və qaz yataqlarının axtarışı və kəşfiyyatının geofizi üsulları
M-2
Geofizika və Geologiya İdarəsi
13
Məmmədov Rəşad Seyfəddin o.
ADNA
Neft-qaz quyularının qazılması
M-2
Kompleks Qazma İşləri Tresti
14
Məmmədova Sənəm Nizami qızı
ADNA
Kompüterli informasiya-ölçmə texnikası və texnologiyası
M-2
İnformasiya Texnologiyaları və Rabitə İdarəsi
 
15
Mirzəyev Pərviz Etibar o.
ADNA
Mədən geofizikası
M-1
Geologiya və Geofizika İdarəsi
Qiyabi təhsil alır
16
Nəsibova Aygün Asif q.
ADNA
Neft və qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı
4
"Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu
 
17
Qasımov Çingiz Ümid o.
ADNA
Elektrik təchizatı
M-2
"Azneft" İB
18
Qəmbərova Sənubər Vidadi q.
ADNA
Kompüter informasiya sistemləri (CİS)
M-1
"Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu
Natamam ştat ilə
19
Qocayev Mücahid Hikmət o.
ADNA
Neft və qaz yataqlarının axtarışı və kəşfiyyatının geofizi üsulları
4
"Azneft" İB
20
Ramazanov Tariyel Rafael o.
ADNA
Qeyri-üzvü maddələrin texnologiyası
4
"Azərikimya" İB
 
21
Ramazanova Gülşən Fərman q.
ADNA
Enerji menecmenti (Tempus)
M-1
"Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu
Natamam ştat ilə
22
Rüstəmova Cəmalə Oktay q.
ADNA
Neft, qaz və alternativ enerji texnologiyası
4
"Azərneftyağ" NEZ
23
Seyidova Gültəkin Nizami q.
ADNA
Dəniz neft-qaz geologiyası
M-1
Geologiya və Geofizika İdarəsi
Qiyabi təhsil alır
24
Səfərli Nəcəf Rza o.
ADNA
İnformasiya işlənməsinin və idarəetmənin avtomatlaşdırılmış sistemləri
4
"Azərikimya" İB
 
25
Şirəliyev İlkin Azər o.
ADNA
Neft və qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı
M-1
"Azneft" İB
Qiyabi təhsil alır
26
Zeynalova Vəfa İlham q.
ADNA
Texnoloji maşınlar və avadanlıqlar
4
H.Əliyev ad. BNEZ

© SOCAR 2007-2012 Bütün hüquqlar qorunur.